O nas


Profesjonalne tłumaczenia na język angielski, rosyjski i francuski


Biuro Tłumaczeń Grandis to firma, świadcząca usługi z zakresu tłumaczeń tekstów, artykułów specjalistycznych, stron internetowych, a także korekty i redakcji językowej. Powierzone zadania wykonujemy w sposób profesjonalny i kompetentny, oferując przy tym szybki czas realizacji i atrakcyjne ceny.
Jesteśmy zgranym zespołem młodych, ambitnych ludzi – absolwentów lingwistyki stosowanej UMCS w Lublinie. Połączyła nas przyjaźń oraz pasja językowa. Jesteśmy przekonani, że taki fundament wyróżnia nas na tle konkurencji oraz gwarantuje wysoką wydajność i jakość pracy. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w kraju, którzy gwarantują najwyższą jakość przekładu nawet najbardziej wymagających tekstów. Przez lata pracy i częste uczestnictwo w projektach językowych oraz stażach zagranicznych, wypracowaliśmy rozbudowaną sieć kontaktów biznesowych i nabraliśmy niezbędnego doświadczenia.

 

Tłumaczymy zawodowo!
Współpracujemy z angielskimi, francuskimi i rosyjskimi native speakerami, z których wsparcia korzystamy podczas weryfikacji tekstów. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymują Państwo rzetelnie przełożony dokument, który został odpowiednio zaadaptowany, aby mógł brzmieć naturalnie i z powodzeniem funkcjonować w środowisku docelowym. Nasi tłumacze to profesjonaliści z wieloletnim stażem wyspecjalizowani w przekładzie tekstów z konkretnych dziedzin takich jak medycyna, prawo czy ekonomia. W przypadku treści wysoce specjalistycznych konsultujemy się ze specjalistami z danej branży, aby tekst zachował pierwotną wartość merytoryczną.

 

Biuro Tłumaczeń Grandis gwarantuje:
  • Wysoką jakość tłumaczenia
  • Terminowość
  • Elastyczność w stosunku do wymagań klientów
  • Poufność informacji
  • Atrakcyjne ceny
Sam przekład tekstu nie zapewnia zachowania tego samego poziomu wypowiedzi. W przypadku oficjalnych dokumentów ważna jest dosłowność, ale tłumaczenia artykułów specjalistycznych, treści na strony www, czy opisów produktów wymagają myślenia jak odbiorca, czytający dany tekst. Dlatego korzystamy z pomocy native speakerów, by jak najlepiej oddać indywidualny charakter języka, a przy tym nie utracić przekazu i wartości merytorycznej.
Dokładamy wszelkich starań, by Państwa usatysfakcjonować. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług.
 

bez-nazwy-2

 

Wypełnij formularz, a w ciągu kilku minut otrzymasz darmową wycenę!

Imię i nazwisko *

Nazwa firmy

Adres email *

Telefon


Z języka

Na język

Termin realizacji

Plik